Teplárna Tábor

Sponzorujeme

Atletika - Velká cena Tábora 2017


Teplárna Tábor již druhým rokem podporuje akce Českého atletického svazu, které se konají na Stadionu Míru v Táboře. Letošní ročník Velké ceny Tábora ozdobila i hvězda atletického nebe Barbora Špotáková (můžete vidět v modrém triku v pozadí, jak se připravuje na svůj hod).

Je nám ctí podporovat tento sport, který zažívá v posledních letech renesanci a láká i nové mladé sportovce.

Teplárna CUP 2016

Teplárna Tábor, a.s. již tradičně podpořila turnaj žáků v hokeji, který se konal v sobotu 17.12.2016 na zimním stadionu v Táboře. O trofej o nejlepší tým se utkalo pět družstev systémem každý s každým na 2x15 minut. Domácí HC Tábor zastupovaly áčko a béčko, ke kterýmf se přidaly týmy Benešov, Příbram a Střelci J.Hradec. Vítězem se stal HC Tábor A, který neztratil ani bod.

 

Gratulujeme !!!

Teplárna Tábor, a.s. podporuje lyžařský pobyt dětí z Kaňky

Teplárna Tábor již druhým rokem podporuje jedinečný projekt Centra Kaňka, o.p.s.. Jedná se o sportovně-rehabilitační lyžařský pobyt dětí s hendikepem, který se tradičně koná v Krkonoších. Monolyžařský tým umožní těmto dětem sjíždět svah společně se zdravými dětmi.

 

Krásná částka 16 000,- Kč byla vybrána díky zákazníkům Teplárny Tábor. Za každý vyplněný dotazník spokojenosti zákazníka bylo připsáno na účet Centra Kaňka, o.p.s. 200,- Kč.

Teplárna CUP 2015

Teplárna Tábor, a.s. již tradičně podpořila turnaj žáků v hokeji, který se konal v neděli 8.11.2015 na zimním stadionu v Táboře. Týmu HC Tábor se opět podařilo získat vítězství.

 

Gratulujeme !!!

Teplárna CUP 2014

Teplárna Tábor, a.s. podpořila žákovský turnaj v hokeji, který se konal v sobotu 4.10.2014 na zimní stadionu v Táboře. Domácím týmům se podařilo získat celkové vítězství. V nových modrých dresech táborských Kohoustů nastoupili dva týmy A a B proti týmům Jihlavy, Slávie Praha a HC ČB. Nejlepším hráčům turnaje a všem týmům předali ceny a medaile ředitel turnaje JUDr. Karel Klečacký a ředitel Teplárny Tábor, a.s. Ing. Tomáš Paur.

Fotogalerie

Teplárna Tábor, a.s. potěšila nové školáky

Teplárna Tábor, a.s. věnovala prvňáčkům základních škol v Táboře dárkové balíčky. V praktickém sáčku na přezůvky děti našly zápisníček, různé školní pomůcky a reflexní pásku, aby je při cestě do školy řidiči nepřehlédli. Předány byly v první den školy 1. září 2014. Věříme, že se budou všem líbít.

 

Přejeme šťastné vykročení do školních let...

Fotogalerie

Tělocvičná jednota Sokol Tábor 2014

Teplárna Tábor v roce 2014 finančně podpořila mládežnický sport T.J. Sokol Tábor.

Festival dokumentárních filmů o lidských právech 2014

Teplárna Tábor finančně přispěla na konání festivalu Jeden svět, který je pod záštitou neziskové organizace Cheiron T, o.p.s..

V Táboře se tento festival konal 20. - 23. března 2014.

Teplárna Tábor CUP 2013

V roce 2013 poskytla Teplárna Tábor, a. s. sponzorský dar na činnost mládežnického hokeje při HC Tábor. Finančně podpořila i pořádání turnaje v minihokeji "Teplárna Tábor CUP 2013" na zimním stadionu v Táboře, který se konal dne 28.12.2013.

 

Slavnostní zakončení

Teplárna Tábor CUP 2011

Dne 28. 8. 2011 jsme sponzorsky zajišťovali konání 5.ročníku hokejového turnaje dětí „Teplárna Cup“

Teplárna Tábor CUP 2011, článek

Novoroční běh na Sídlišti nad Lužnicí, Velikonoční běh kolem Harachovky, Teplárna Tábor CUP 2011

V roce 2011 jsme sponzorovali „Novoroční běh na Sídlišti nad Lužnicí“, „Velikonoční běh kolem Harachovky“ a budeme se v měsíci srpnu podílet na sponzoringu hokejového turnaje dětí „Teplárna Tábor CUP“.

Podpora asistentky pro studium tělesně postiženého studenta

Předali jsme sponzorský dar Nadačnímu fondu Táborského soukromého gymnázia na podporu asistentky pro studium tělesně postiženého studenta – vozíčkáře (viz. stránky www.tabsg.cz)

Teplárna Tábor CUP 2010

Dne 21. 3. 2010 jsme sponzorsky zajišťovali konání 4. ročníku hokejového turnaje „Teplárna Tábor CUP“ pro 4. třídy ZŠ.
Turnaje se zúčastnili družstva HC Český Krumlov, HC Sedlčany, HC Plzeň, HC Benešov, HC Havlíčkův Brod a HC Tábor, který letošní turnaj vyhrál.

Teplárna Tábor CUP 2010

Teplárna Tábor CUP 2009

22. března 2009 Teplárna Tábor, a.s., zajišťovala sponzorsky 3. ročník hokejového turnaje 3.tříd „Teplárna Tábor Cup“ při HC Tábor.

Teplárna Tábor CUP 2009

Teplárna Tábor CUP 2008

V roce 2008 poskytla Teplárna Tábor, a.s., sponzorský dar na činnost žákovského hokeje při HC Tábor a sponzorsky jsme zajistili pořádání „Teplárna Tábor CUP 2008“ – hokejový turnaj dětí druhých tříd dne 16. 3. 2008.

Hokejový turnaj dětí 2007

Teplárna Tábor, a.s., dne 24. 3. 2007 sponzorovala hokejový turnaj dětí.

Hokejový turnaj dětí 2007

Sociální automobil Citröen Berlingo občanskému sdružení SOANZ

Dne 18. 12. 2006 byl v táborském G-centru slavnostně předán sociální automobil Citröen Berlingo občanskému sdružení SOANZ, na jehož zakoupení přispěla i Teplárna Tábor, a.s.

Sociální automobil Citröen Berlingo občanskému sdružení SOANZ

Vydání CD s písničkami Divadla Na židličce

Poskytli jsme sponzorský dar ochotnickému souboru Táborského soukromého gymnázia na vydání CD s písničkami Divadla Na židličce.

Nejmodernější fotbalový stadion v ČR s umělým povrchem v Táboře

Sponzorským darem jsme se podíleli na zahájení provozu nejmodernějšího fotbalového stadionu v ČR s umělým povrchem v Táboře.

Nejmodernější fotbalový stadion v ČR s umělým povrchem v Táboře

Velká cena E-ON 2006 v triatlonu

Spolupodíleli jsme se na konání „Velké ceny E-ON“ v triatlonu. Závody se konaly v Táboře dne 6. 8. 2006.

Velká cena E-ON 2006 v triatlonu

Sponzorský dar

Teplárna Tábor, a.s., předala za účasti starosty města Tábora Ing. Františka Dědiče a ředitele společnosti Ing. Zdeňka Majera sadu hokejových dresů nejmladším hokejistům Tábora.

Přejem hodně sportovních úspěchů.

Sponzorský dar, sada hokejových dresů nejmladším hokejistům Tábora
detail